НОВИНИ

Конкурс “Відкрий двері майбутнього 2021” від “Міністерство дверей”

Дорогі друзі, ми хочемо представити вам Перший всеукраїнський конкурс зі створення дизайну вхідних дверей – “Відкрий двері майбутнього 2021”, організатором якого є торгівельно – виробнича компанія, з власною торговою маркою “Міністерство дверей”.

Конференція з покриттів Lakokraska.UA

16-17 березня за підтримки УДА відбудеться XI українська конференція з покриттів Lakokraska.UA 2021. Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь у цьому топовому івенті індустрії. Для членів УДА діє знижка на квитки. Деталі на сайті lakokraska.ua

Перемоги та поразки 2020. До чого варто бути готовим дверному бізнесу у новому році?

Онлайн-конференція від Лідерів Дверного ринку відбудеться 20 січня 16:00 - 17:30.
Будуть презентовані зведені результати опитуванняяк дверний бізнес пережив 2020, в якому прийняли участь більше ніж 100 учасників ринку.

Ми провели регіональну зустріч в Дніпрі

Зустріч відбулась за підтримки #ПРООН в м.Дніпро, і на якій Сергій Панченко розповів і показав що таке цілі, місія, продукт, і як складати стратегію компанії, а також презентував курс "Академія Управління Дверним Бізнесом".

УДА провела регіональну зустріч в Рівному

Ми провели першу регіональну зустріч асоціації, де анонсували курс "Академія Управління Дверним Бізнесом" і тепер приймаємо заявки на навчання!

Про асоціацію у Forbes

Cтаття про успішний досвід виходу на експорт виробничої компанії "Міністерство Дверей" з коментарями від членів правління УДА.

УДА приєдналась до урб!

Це найбільше в Україні об’єднання 90 провідних бізнес-асоціацій, для консолідації бізнесу та реалізації суспільно важливих реформ: "Ми пропонуємо реальні рішення для створення рівних умов ведення бізнесу в Україні без корупції та сталого розвитку економіки."